Ostatnie wyjścia BRK.

www.dailymail.co.uk

Książę Harry był wczoraj obecny na koncercie Bruce'a Springsteena w Londynie na stadionie Wembley. Za kulisami miał okazję rozmawiać z wokalistą, a także zrobił sobie zdjęcie z jego córką, którą każdy od razu zaczął postrzegać jako potencjalną dziewczynę. Sama Olivia całkowicie temu zaprzeczyła.
Dzisiaj książę odwiedził klub bokserski (Double Jab) w południowym Londynie. Klub ten zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży, które znajdują się w trudnej sytuacji.

,,Ideą klubu jest wziąć młodzież z ulic i z gangów. Wiele dzieci nie ma żadnych wzorców do naśladowania, nikt w nie nie wierzy. To, co próbujemy zrobić to zaszczepić w nich wiarę, samodyscyplinę i dać szansę aby stały się lepszym człowiekiem. Czego nie można zrobić w klasie za pomocą pióra, tutaj możesz dokonać więcej: zdobyć mistrzostwo i stać się kimś".

www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com

2 czerwca (czwartek) Harry spotkał się z weteranami D-Day, którzy opowiadali mu swoje przeżycia i historie, a także zwrócili mu uwagę na brak krawata! Książę bronił się, że tak mu doradzono, ale już wie, że to był błąd ;)

* * * * *
www.dailymail.co.uk


2 dni temu królowa była obecna na wyścigach konnych Epsom. W loży królewskiej można było zauważyć także księcia Andrzeja, księżniczkę Alexandrę oraz księcia i księżną Michael z Kentu.

www.dailymail.co.uk

www.dailymail.co.uk

Na koniec zawodów monarchini wręczyła zwycięzcom nagrody.

* * * 

Mam do Was także 2 pytania:

1. Czyj ślub chcecie abym opisała w następnej części Królewskich Ślubów?
2. Czy ktoś z Was wybiera się na sobotnie Trooping the Colour? (ktoś kto mieszka w Anglii lub akurat będzie w ten weekend w Londynie?). Pytam, ponieważ ja do Londynu aby w końcu zobaczyć Rodzinę Królewską i może ktoś ze mną chce oglądać przejazd Rodziny Królewskiej? Nie mogłam już przegapić takiej okazji, dlatego mam zamiar robić dużo zdjęć, a na koniec opublikuję Wam w niedzielę swoje wrażenia :)

8 komentarzy

 1. Jak zazdroszczę!Niestety u mnie to niemożliwe,ale może kiedyś spełnię swoje marzenia.Rób zdjęć ile tylko zdołasz i już się nie mogę doczekać twojej relacji!

  OdpowiedzUsuń
 2. ja planowałam lecieć do Londynu na Trooping the Colour, ale jak na złość mam w sobotę egzaminy na uczelni :( to jest właśnie moje szczęście...

  OdpowiedzUsuń
 3. Mega ci zazdroszczę, ale też się bardzo cieszę - na pewno to będzie niezapomniane przeżycie. Rób dużo zdjęć, a my czekamy z niecierpliwością na relacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie Ci zazdroszczę ale na szczęście będę oglądał transmisję online. Może za rok się uda.
  A co powiesz na ślub syna księżniczki Alexandry Jamesa Ogilvy?
  https://www.royal.uk/young-musicians-perform-buckingham-palace-hosted-duchess-kent

  Polecam przeczytać ten artykuł. Jednak księżna Kentu wciąż jest aktywna :) Miłego Trooping the Colour.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za propozycję :) Już zbieram materiały na notkę :)

   Usuń
 5. Chętnie przeczytałabym post na temat ślubu Edwarda i Wallis Simpson. Jestem ciekawa, czy są gdzieś jakieś zdjęcia i co w ogóle wiadomo na ten temat.
  Udanej soboty! Liczę na szczegółową relację i mnóstwo zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super pomysł! Również zbieram materiały :)
   Życzcie mi żeby tylko nie padało w sobotę w Londynie, bo od 2 dni non stop mają tam ulewy :(

   Usuń
 6. Też będę czekać na relację... Zazdroszczę takich możliwości.:))

  OdpowiedzUsuń