Royal Ascot - dzień III + więcej.

www.dailymail.co.uk

Monarchini zaprezentowała się dzisiaj w 2 kolorach. Cóż za niespodzianka! Przynajmniej udało mi się zgadnąć główny kolor - niebieski :)
Królowej towarzyszyli także książę Filip, książę Andrzej z córkami, księżniczka Anna, hrabina Sophie oraz księżna Michael z Kentu z synem Frederickiem.  

www.dailymail.co.uk
www.markstewartphotographyltd.tumblr.comMonarchini wręczyła Złoty Puchar najlepszemu dżokejowi Ryanowi Moore. Niestety dzień zakończył się dla królowej dość smutno, ponieważ jej koń podczas wyścigu doznał poważnej kontuzji, w wyniku której zdechł :(


* * * * *
www.dailymail.co.uk

Książę William pojawił się dzisiaj na konferencji London 2016 Founders Forum, dotyczącej m.in. technologii cyfrowej, gdzie spotkać można wiele przedsiębiorców i prezesów korporacji. W swoim przemówieniu książę zwrócił uwagę na cyberprzemoc, przez którą coraz częściej młodzież popełnia samobójstwa. William miał okazję także założyć okulary aby widzieć obraz w 3D oraz sprawdzić najnowszy wynalazek (dron), który zasilany energią słoneczną, może unosić się w powietrzu nawet do 100 metrów.

9 komentarzy

 1. Sophie też była ;)
  A kapelusz Beatrice przypomina kapelusz Ani z Zielonego Wzgórza.

  OdpowiedzUsuń
 2. zauroczyła mnie stylizacja księżnej Michael :) no i po raz kolejny Beatrice i Eugenia pokazały, że potrafią się ubrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Akurat z wyjsciami Harry'ego jest taki problem że albo są prywatne i dwór ich nie liczy. A nawet normalne wyjścia związane z jego rola jako członka rodziny królewskiej są stosunkowo rzadko liczone. A np wyjścia Kare czy Willa nie ważne czy są publiczne czy prywatne to zawsze są liczne do spisu wyjść..Nie rozumiem dlaczego ? Ktoś wi3 czemu ? Agnieszka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się wydaje że liczą wszystkie wyjścia członków rk i prywatne i publiczne tylko w innych kategoriach :) A skąd wiesz że nie liczą?

   Usuń
  2. To jest powszechnie wiadomo że co najmniej połowy wyjść Harego nie liczą a Willa i Kate wyszukiwania liczą. Zagraniczne blogerki bardzo się denerwuja z tego powodu i uważają że kensingron palace faworyzuje Willa i Kate. Podobniez jak Will ma wyjście to masa zdj, co najmniej kilkanaście, a jak Harry to czasami nawet Kensington palace na twitterze w ogóle o tym nie pisze, lubo daje 1 zdj. To jest znana i kontrowersyjna sprawa w kręgach o obserwatorów monarchii brytyjskiej...

   Usuń
  3. Hmm, według mnie to zdjęcia z wyjść Williama i Harry'ego są po równo, najwięcej to u Kate. Ale jestem prawie pewna, że na pewno liczą takie wydarzenia - i Harry'ego i pary książęcej tylko może nieoficjalnie ;).

   Usuń
  4. Też przypuszczam, że liczą jego wyjścia. A to, że Harry ma prywatne wyjścia, to już inna sprawa. Podejrzewam, że po prostu woli odbywać wyjścia i angażować się bez udziału reporterów, może nie lubi skupiać całej uwagi na sobie, co zresztą moim zdaniem było widać po ostatnim Trooping the Colour.

   Usuń
  5. Nie jestem pewna, ale raczej żadne prywatne wyjścia K&W czy Harry'ego nie są liczone. Tak się składa, że to przeważnie Harry ma więcej takich nieoficjalnych wyjść (może nawet on nie chce aby o nich mówić czy je publikować?). Ciężko stwierdzić, bo akurat podczas Invictus Games z jego strony ,,reklama" działała na okrągło ;)

   Usuń