Dzisiejsze wyjścia BRK.

www.zimbio.com

Elżbieta II odwiedziła dzisiaj Marlborough House w Londynie aby oficjalnie otworzyć ,,Commonwealth Hub", które powstało w wyniku połączenia 3 organizacji z Commonwealth (Wspólnoty Narodów).

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Księżniczka Anna uczestniczyła dzisiaj w Founder's Day Parade na terenie Royal Hospital Chelsea w Londynie. Wydarzenie to odbywa się co roku, gdzie weterani wojenni ubrani w tradycyjne płaszcze i kapelusze świętują powstanie szpitala, założonego w 1682 roku przez króla Karola II.

Książę Karol wręczał dzisiaj Ordery Imperium Brytyjskiego w Pałacu Buckingham. Jedną z osób, która go dostała była Pani Tookey, która przez 29 lat prowadziła National Ballet Youth (NYB) i zachęcała tysiące dzieci aby rozwijały swoje pasje i szły w kierunku tańca i sztuki.
Niestety Pani Tookey nie mogła odebrać orderu osobiście (zmarła niedawno na raka trzustki), ale zrobiła to jej wnuczka Gabriella, która również jest tancerką.
 
* * * * *
www.twitter.com

Hrabia i hrabina Wessex oraz książę Filip uczestniczyli w Diamonds For Ever Gala podczas której były zbierane pieniądze dla The Duke of Edinburgh's Award. Sophie wyglądała ślicznie! :)

www.dailymail.co.uk

Tymczasem w ogrodzie Pałacu Kensington odbyło się spotkanie księżnej Cambridge z fundacją Sports Aid, której jest patronką i która właśnie obchodzi swoje 40-lecie. Na miejscu Catherine rozmawiała z ambasadorem, sportowcami, a następnie wszyscy udali się na kolację w Pałacu, gdzie księżna wygłosiła krótkie przemówienie.

17 komentarzy

 1. Wow. Czyli kate jednak żyje! Myślałam że się zaszyła w norfolk i sie chowa xd tak dawno jej nie widziałam,nie to co Harry bo go to cały czas widzę..ciekawe czy on śpi w ogole

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo ty. Odbyła bodajże 30 spotkań, a ty dopiero teraz się ocknęłaś

   Usuń
  2. Harry miał do tego dnia jakoś z 60 spotkań a Kate 19+ royal tour. Czyli w sumie kate się schowała na większosc tych miesięcy w norfolk xd

   Usuń
  3. Pamiętajcie, że Kate ma jeszcze małe dzieci, a Harry to ,,wolny" ptak :)

   Usuń
  4. Pamietajmy ze Mary ma 4 dzieci w tym 2 jeszcze malych a robi jakos 100 razy wiecej niz kate. Dzieci nie moga stanowic wymowki na wszystko. Da sie to pogodzic z praca, w koncu robi tak 4 mld kobiet na swiecie.

   Usuń
  5. Liczydła macie czy na potyczkach liczycie, która ile miała wyjść?

   Usuń
  6. Obowiązki obowiązkami, ale to dzieci powinny być na pierwszym miejscu.

   Usuń
  7. Mary to zona bezposredniego nastepcy tronu, a Catherine nie.

   Usuń
  8. Niektóre blogi zagraniczne liczą wyjścia.

   Usuń
  9. A to jakiś konkurs jest, nagrody dostają za to ile razy wyjdą, a może jakieś limity mają?! Blogi niech sobie liczą, ale co mają do tego prywatne osoby?!

   Usuń
  10. A to że sami Brytyjczycy mają kate dość przez to wlansie że ma malo wyjść?

   Usuń
  11. A co mają do tego Polacy?

   Usuń
 2. To chyba był dobry dzień jeśli chodzi o stylizacje. Zarówno księżniczka Anna jak i Kate bardzo ładnie, ale jestem zachwycona Sophie! Nie mogę się doczekać jej stylizacji w kolejnych dniach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Suknia Kate ma ładny kolor i fason, ale suwak na plecach popsuł całość.
  Sophie - pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Sophie <3 obłędnie wyglądała!

  OdpowiedzUsuń
 5. Sophie wygladala przepieknie ;) w ogole jest ona bardzo piekną i elegancka kobieta z klasa.

  OdpowiedzUsuń