25 urodziny księżniczki Eugenie / Księżna Cambridge na zakupach w Zarze + inne.

www.twitter.com

Wczoraj swoje 25 urodziny obchodziła księżniczka Eugenie. Z tej okazji książę Andrzej postanowił zrobić jej niespodziankę! Podczas konferencji Pitch@Palace 3.0 o innowacjach i nowych technologiach książę za pomocą iPada zadzwonił na Skype do swojej córki, która świętowała urodziny w Nowym Jorku razem z siostrą Beatrice i mamą Sarah :) 400 uczestników konferencji zaśpiewało solenizantce Happy Birthday, które zostało nagrane i  opublikowane na You Tube:Jak widać wszystkie panie były z tego powodu bardzo zadowolone i świętowały razem w zabawnych okularach :)

 * * * * *
www.twitter.com

2 dni temu księżna Catherine była widziana w sklepie Zara, gdzie kupiła m.in. beżowe dziecięce buciki. Ciekawe czy będą jako prezent czy może dla jej 2 dziecka? :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

W rozmowie z FT Weekend Magazine Zara Tindall zdradziła, że: ,,Zaskoczyło mnie jak szybko można stracić swoją kondycję po urodzeniu dziecka i jak trudno ją odzyskać. Swój wolny czas spędzam na pływaniu i jeździe na rowerze aby wrócić do formy". Wnuczka Królowej obecnie ćwiczy do Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio, które odbędą się w 2016 roku. Oznacza to również ,,że nie będę mogła mieć więcej dzieci w tym czasie".

4 komentarze

 1. Fajny prezent na urodziny. To musi być nie lada przeżycie kiedy Sto lat śpiewa 400 gardeł.;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uważam, że to żenujące z tym śpiewaniem. Właściwie to czułabym się niezbyt komfortowo musząc śpiewać komuś "sto lat:, bo tatuś książę sobie zażyczył...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja niestety też tak uważam, trochę było to na pokaz, no ale kto im zabroni ;)

   Usuń
  2. Po prostu chciał jej zrobić niespodziankę, a że akurat był na konferencji.... ;)

   Usuń