Księżna Catherine na planie Downton Abbey / Księżna Kornwalii i Zara Tindall na wyścigach konnych + więcej.

www.dailymail.co.uk

Dziś księżna Cambridge odwiedziła plan filmowy brytyjskiego serialu ,,Downton Abbey", którego prywatnie wraz z Williamem jest fanką.
Catherine spotkała się z obsadą serialu, zobaczyła miejsce charakteryzatorów, makijażystów, garderobę, rekwizyty oraz plan zdjęciowy.

www.dailymail.co.uk
Dział kostiumów projektantki Anny Robins / www.dailymail.co.uk

Księżna miała także okazję oglądnąć nowe sceny serialu, ale nie prosiła by jej zdradzić co będzie się działo dalej ;) Nie chciała także powiedzieć kto jest jej ulubioną postacią. 

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Na koniec wizyty księżna odsłoniła pamiątkową tablicę, a następnie dostała od jednego z grających bliźniaków prezent dla George'a - drewniany pociąg :)18 marca (środa) księżna odwiedzi Brookhill Children's Centre w Woolwich w Londynie. Będzie to prawdopodobnie ostatnie wyjście księżnej przed porodem.

 * * * * *
www.dailymail.co.uk

Wczoraj księżna Kornwalii wraz ze swoimi dziećmi Laurą i Tom'em obserwowała w loży królewskiej wyścigi konne w Cheltenham.

www.dailymail.co.uk

Nie zabrakło oczywiście obecności Zary Tindall, która jednak tym razem (wg mnie) wyglądała bardzo niekorzystnie w takim płaszczu...

www.dailymail.co.uk

Dziś wyglądała już lepiej choć również bez szału ;)

* * * * *
www.zimbio.com

Wczoraj wieczorem w Pałacu Buckingham Królowa spotkała się z dyrygentem (Michael Tilson Thomas) i muzykami London Symphony Orchestra z okazji zakończenia kampanii Moving Music.


* * * * *
www.facebook.com/RoyalCornwallShow

Wczoraj Hrabina Sophie pojawiła się na the Royal Cornwall Showground w Wadebridge, gdzie wraz z dziećmi mogła zobaczyć ,,na żywo" jak należy opiekować się zwierzętami czy dowiedzieć się więcej o uprawie roli i warzyw.

www.facebook.com/RoyalCornwallShow
www.facebook.com/RoyalCornwallShow

Coroczna inicjatywa ma na celu naukę i rozwój świadomości wśród dzieci o rolnictwie i produkcji żywności.

* * * * *

Jutro będzie wspaniała okazja do zobaczenia rodziny królewskiej, która będzie uczestniczyć w nabożeństwie upamiętniającym żołnierzy walczących w Afganistanie w St Paul's Cathedral. Na miejscu na pewno będą obecni: Królowa i książę Filip, książę Karol z Camillą, książę i księżna Cambridge, książę Harry oraz Hrabia i Hrabina Wessex. Szykuje się więc duża porcja nowych zdjęć i informacji :)

3 komentarze

 1. niestety Zara nie potrafi dobrać ubrań do swojej figury, ale rzeczywiście w tym granatowym płaszczyku wygląda o wiele lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślę. Mogłaby się ubierać o wiele lepiej

   Usuń
  2. Jest dosyć przysadzista więc ciężko jej dobrać coś odpowiedniego jednak zazwyczaj wygląda o wiele lepiej niż Eugenia... tutaj nie jest aż tak źle. Ten płaszcz ma po prostu taki fason.
   Za to dzieci Camilli... dramat... szczególnie córka i synowa...

   Usuń