Księżna Catherine w Brookhill Children's Centre / Książę Harry weźmie udział w Walk of Britain + więcej.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj księżna Cambridge pojawiła się w Brookhill Children's Centre w Woolwich w Londynie aby dowiedzieć się więcej na temat programu Home-Start. Organizacja ta zajmuje się pomocą dla dzieci i ich rodziców, którzy zmagają się z problemami takimi jak izolacja, żałoba, mnogi poród, choroby, niepełnosprawność lub zdrowie psychiczne.

www.dailymail.co.uk

www.dailymail.co.uk

15 000 wolontariuszy pomaga rodzinom, które były dziś obecne na spotkaniu z księżną.
Po wysłuchaniu opowieści i historii Catherine dostała prezent dla George'a: instrukcję do nauki korzystania z nocnika na którą zareagowała radośnie: ,,Och to jest doskonałe! Na pewno będzie tego potrzebował!". Oprócz tego książę dostał książki do nauki wiązania sznurowadeł i zabawki. 
Księżna zapytana o termin porodu zdradziła, że będzie to gdzieś w połowie lub pod koniec kwietnia :)27 marca księżna wraz z Williamem będzie mieć ostatnie wyjście przed porodem. Szczegóły znajdziecie w kalendarzu :)

 * * * * *
www.zimbio.com

Dzisiaj rano w Pałacu Buckingham Królowa przyjęła na audiencje ambasadora Austrii (Dr Martin Eichtinger wraz z żoną) oraz ambasadorkę Republiki Nikaragui (Guisell Morales-Echaverry). Elżbiecie II po raz pierwszy towarzyszył książę William, który uczy się ,,bycia i zachowywania jak Król" od swojej najlepszej nauczycielki - babci :)

* * * * *
www.zimbio.com

Ledwie minęło 24h a już książę Harry sprawia nam kolejne niespodzianki! Tym razem postanowił ogłosić, że weźmie udział w wędrówce po Wielkiej Brytanii (Walk of Britain), która rozpocznie się 22 sierpnia w Szkocji, a zakończy w Londynie w dniu 31 października.
,,Spacer" ma na celu pozyskiwanie funduszy i podniesienie świadomości o poszkodowanych członkach sił zbrojnych. Harry spotkał się dzisiaj z zespołem (5 mężczyznami i 1 kobietą) w hotelu Mandarin Oriental w centrum Londynu, gdzie wygłosił krótkie przemówienie i ujawnił, że razem z nimi bierze w tym udział :)* * * * *
www.mb.com.ph

Księżniczka Anna rozpoczęła wczoraj swoją oficjalną wizytę na Filipinach, gdzie spotkała się z Prezydentem aby porozmawiać m.in. o projektach Save The Children.

www.twitter.com

Jako prezes Save the Children odwiedziła dzisiaj dzieci i ich szkołę podstawową wspieraną przez organizację w Leyte.


* * * * *

www.dailymail.co.uk

Rozpoczęła się właśnie 4 - dniowa oficjalna wizyta księcia Karola i księżnej Camilli w USA. Wczoraj po wylądowaniu na lotnisku w Waszyngtonie udali się do ambasady brytyjskiej, gdzie spotkali się z ambasadorem Peter'em Westmacott'em i jego żoną.

5 komentarzy

 1. Kate wyglądała trochę na zmęczoną dzisiaj.
  swoją drogą ciekawe co myśli książę Karol o tym, że Elżbieta bardziej 'wtajemnicza' Williama w sztukę rządzenia niż jego samego i to wnukowi poświęca tak naprawdę więcej czasu, a przecież to on jest pierwszy w kolejce ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też o tym pomyślałam! :)
   Myślę jednak, że Karol miał już duuuużo czasu na naukę, a jeśli będzie Królem to i tak pewnie wiele rzeczy się zmieni...

   Usuń
 2. Te prezenty dla George'a są irytujące... kwiatki dla księżnej by wystarczyły a nie wiecznie dają coś dla małego... jakby miał za mało... to miłe samo w sobie, ale bez przesady!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda organizacja, która po raz pierwszy gości księżną stara się dać jakiś upominek dla księcia, co wydaje mi się normalne :)
   Myślę, że i tak pewnie większość z tych zabawek dostają inne dzieci, a poza tym podczas oficjalnych wyjść prezenty, które dostają członkowie BRK należą do Royal Collection.

   Usuń
 3. Bardzo spodobał mi się zestaw Księżnej Camilli na ostatnim zdjęciu...A co do Kate : może i troszkę zmęczona,ponieważ to było rano...Ale stylizacja piękna :)

  OdpowiedzUsuń