Rodzina Królewska na Mszy Św. w Katedrze Św. Pawła w Londynie + inne.

www.zimbio.com

Wczoraj Królowa Elżbieta i książę Filip, książę Karol z Camillą, książę i księżna Cambridge, książę Harry, hrabia i hrabina Wessex, książę Yorku oraz księżniczka Anna wraz z mężem pojawili się na Mszy Św. w katedrze Św. Pawła w Londynie aby upamiętnić wszystkich żołnierzy, którzy walczyli (przez 13 lat!) i zginęli podczas walk w Afganistanie.

www.dailymail.co.uk

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Na nabożeństwie był obecny premier Wielkiej Brytanii (David Cameron), rodziny żołnierzy, weterani wojenni oraz brytyjscy politycy. Po Mszy Św. Elżbieta II wraz z mężem wróciła do Pałacu Buckingham, a książę William, książę Harry, książę Karol i Camilla spędzili ponad godzinę na rozmowach z przybyłymi gośćmi.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Miałam okazję oglądać transmisję z Nabożeństwa na żywo, dlatego z ogromną ciekawością wyczekiwałam pojawienia się hrabiny Sophie, a następnie księżnej Catherine i nie zawiodłam się! Obie panie wyglądały bardzo ładnie, a zwłaszcza Kate w nowym płaszczyku i pięknej biżuterii :)

* * * * *
www.hellomagazine.com

Czy to na pewno księżniczka Beatrice? Tak! Najstarsza córka księcia Andrzeja była obecna 2 dni temu na wystawie ,,Alexander McQueen: Savage Beauty" w Victoria&Albert Museum w Londynie. Na tę okazję Beatrice wybrała czarną kreację polskiej marki La Mania, która stylizowana jest na smokingowy garnitur. Jak podoba Wam się jej stylizacja?

* * * * *
www.facebook.com/RoyalCornwallShow
2 dni temu Hrabina Wessex pojawiła się w organizacji CHICKS Cornwall Retreat, która zajmuje się bezpłatną pomocą dla upośledzonych dzieci. Następnie uczestniczyła w Walnym Zgromadzeniu Agricultural Association w Pavilon House, którzy są organizatorami Royal Cornwall Show.

12 komentarzy

 1. także oglądałam transmisję na żywo, Kate ślicznie wyglądała, skromnie i elegancko. ładny miała kapelusz, ale chyba był mało praktyczny, bo co jakiś czas go poprawiała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też to widziałam. Może był trochę za ciężki lub źle zaczepiony i się jej ślizgał ;)

   Usuń
 2. To ciekawe, że Beatrice wybrała kreację polskiej marki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kreacja Kate była bardzo ładna, ale moim zdaniem Sophie wyglądała lepiej i miała ciekawszą stylizację.
  Za to stylizacja Beatrice nie podoba mi się wcale. Fajnie, że jest z kolekcji polskiej projektantki, ale niestety nic więcej fajnego w niej nie ma...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem sukienka Beatrice jest bardzo ciekawa. Coś innego, oryginalnego no i świetnie, że w ten sposób polska moda jest promowana.

   Usuń
 4. Matko boska jak ta Beatrice wygląda! Dramat! Nie dosyć, że to "coś" jest za długie i księżniczka ledwo idzie to jeszcze ten dekolt i rozcięcie, które po prostu nie wygląda dobrze, a tym bardzie nie wypada z jej pozycją. Wygląda jakby owinęła się szmatą. Sorry, ale nie wszytko z pod igły Pani Przetakiewicz jest ładne, to jest paskudne. Fryzura jakby zmoczył ją deszcz...

  Kate ładnie, ale bez szału, jak stara baba wygląda... rozumiem "okazję", ale moim zdaniem mogłaby bardziej eksperymentować. Wiecznie te płaszczyska. Plus za fryzurę - o niebo lepiej niż z tymi rozpuszczonymi wiecznie włosami.
  Sophie miała świetną stylizację, o ile pamiętam tę spódnicę miała przy innej okazji także i wtedy też mi się podobała.
  Swoją drogą obie panie ubrane pod kolor mundurów mężów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdemu podoba się co innego :)
   Widocznie Beatrice pomysł takiej sukienki się spodobał i stąd wybór polskiej kreacji. My jako Polacy możemy się cieszyć, że projekt J.Przetakiewicz został wybrany na taką okazję przez kogoś z Rodziny Królewskiej :)

   Usuń
  2. Sam fakt, że wybrała polską markę cieszy, jednak sukienka nie pasuje do jej figury to raz a dwa, że fatalnie leży i to raczej tym powinna się kierować przy wyborze kreacji. Obie z Eugenią mają z tymi fasonami częsty problem, choć oczywiście młodsza z nich częściej. Do tego na jednym ze zdjęć ewidentnie dekolt uchyla widoków na stanik, to pasuje do celebrytki a nie do księżniczki.

   Usuń
  3. Widać że lubi eksperymenty i zabawę z modą :)

   Usuń
 5. Księżniczka Beatrice ma na sobie kreację projektanta McQueen. Jeśli Przetakiewicz twierdzi, że La Mania uszyła dla księżniczki tę suknię na zamówienie to znaczy, że La Mania nic innego nie robi tylko KOPIUJE projekty innych projektantów co w kodeksie karnym nazywa się PLAGIAT. Niestety McQueen nie żyje i takie mendy społeczne jak Joanna Przetakiewicz kradną dorobek artysty produkując kopie artysty po to, by później ogłaszać wszem i wobec, że to jej dzieło. To co robi Przetakiewicz jest bezczelne i perfidne, ponieważ wykorzystuje to, że zmarły projektant nie pozwie jej do Sądu o odszkodowanie o plagiat. Niech Przetakiewicz spróbuje ukraść choćby jeden projekt Karla L. projektującego dla Chanel a szybko się przekona, że taka ewidentna kradzież cudzych pomysłów może bardzo drogo kosztować złodzieja, bo w przypadku pazernego Karla to nie złotówki ale miliony euro odszkodowania wchodziłyby w rachubę, a zmarły McQueen z grobu przecież nie wstanie i nie da Przetakiewicz w mordę z otwartej pięści tak jak to zrobił Jan Kulczyk na ślubie Oli Kwaśniewskiej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Projekt MC Queena to krotka sukienka, a Beatrice ma dluga ;)
   La Mania na oficjalnym koncie na fb potwierdzila, ze to ich projekt, wiec gdyby tak nie bylo to chyba ,,nie strzelilaby sobie sama w kolano'' ;)

   Usuń